Enders Mobil WC Deluxe 4950

Nauja

Prekė užsakoma

Vokiški portatyviniai biotualetai Enders Mobil WC Deluxe.

Smulkiau

93,00 €

Charakteristika

Išmatavimai (aukštis, plotis, gylis) 36.7 x 38 x 44.6
Nuotekų talpa, litrai 19.4
Švaraus vandens talpa, litrai 16
Svoris (tuščias), kg 4.1
Svoris (pilnas), kg 35.0
Spalva Pilka / balta
Nuotekų talpos užpildymo indikatorius Taip
Ratukas Taip

Apie prekę

Siūlome įsigyti vokiškus portatyvinius biotualetus Enders Mobil WC Deluxe.

Šiuolaikinis portatyvinis biotualetas - tai nešiojamas autonominis unitazas, kuriame biologiškai valomos atliekos. Šį biotualetą galima pastatyti ir naudoti praktiškai bet kurioje vietoje - sodo namelyje, kaimo sodyboje, statybvietėje, jachtoje, gyvenamajame namelyje-priekaboje, kempinge ir visur kitur, kur nėra ar negalima įrengti stacionaraus tualeto.

Šiuo biotualetu galima naudotis kaip įprastiniu tualetu - nuleisti vandenį, mesti į nuotekų talpą tualetinį popierių. Jis net patogesnis už įprastą - prie biotualeto nereikia prijungti vandens padavimo vamzdžių, jam nereikalingas kanalizacijos vamzdynas. Elektra taip niekur nenaudojama, viskas veikia autonomiškai. Mobilaus biotualeto paruošimas darbui trunka apie 5 minutes. Aptarnauti rekomenduojama kas 7-14 dienų priklausomai nuo eksploatavimo intensyvumo.

Biotualetai yra labai sandarūs, tad juos galima laikyti ir gyvenamosiose ar darbo patalpose. Rezervuaras, kuriame kaupiasi atliekos, yra visiškai hermetiškas ir izoliuotas nuo jį supančios aplinkos. Jame naudojamas specialus biopreparatas, kuris „užmuša" nemalonius kvapus, taip pat biologiškai naikina kietąsias atliekas.

Mūsų siūlomas biotualetas buvo apdovanotas „Caravaning Design Award 2010" kaip geriausias savo klasėje.