Grafičių valiklis 1 L Padidinti

Grafičių valiklis

Nauja

     Mūsų įmonė parduoda grafičių valiklį GRAFFITI STOP.

Smulkiau

17,00 €

  • 0,5 l
  • 1 l

Apie prekę

     Tai aplinkai nekenksmingas produktas, skirtas valyti dažus nuo įvairių paviršių: betono, metalo, medžio, akmens, stiklo ir kitų paviršių. Valiklio nereikia skiesti vandeniu ar kitaip paruošti naudojimui - paprasčiausiai sudrėkinkite tas paviršiaus vietas, nuo kurių norite nuvalyti dažus. Palaukti 5-15 min. ir kempinėle ar medžiagos skaite valyti grafičius. Priklausomai nuo dažų, kuriuos norite nuvalyti, rūšies palaukti gali tekti ir ilgiau, kol valiklis GRAFFITI STOP taps aktyvus. Jeigu grafitis pilnai nenusivalė po pirmo karto, procedūrą pakartoti. Prieš naudojant valiklį jį suplakite. Kadangi grafičiai būna užpurškiami įvairių tipų dažais, valomi paviršiai taip skirtingi, rekomenduojame pradžiai įsigyti nedidelį kiekį GRAFFITI STOP valiklio ir pamėginti, ar jis tikrai bus efektyvus.

      Valiklio GRAFFITI STOP sudėtyje nėra MEK (butanone) ar kitų ėdrių, degių medžiagų. DĖMESIO: LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. Skystis dirgina akis. Gali sukelti nedidelį odos sudirgimą tiesioginio kontakto metu. Dirbant su šia valymo priemone visuomet naudokite apsauginius akinius bei pirštines.  Skysčiui patekus į akis, skalauti ne trumpiau kaip 15 min. dideliu kiekiu gėlo vandens. Jei dirginimas nepraeina, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Skysčiui patekus ant odos nuplaukite su muilu ir gėlu vandeniu. Nurijus gerkite daug vandens, kad sukelti vėmimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytojus.

      Grafičių valiklis GRAFFITI STOP parduodamas 0,5 l ir 1 l talpos induose. 1 l kainuoja 32 €, 0,5 l kaina 17 €. Kaina nurodyta su pristatymu Lietuvoje.